Wierzchowisko

WAŻNE!!! Intencje wpisane w drugim tygodniu są propozycją!!! I należy sprawdzić później aktualność propozycji!!!

Pierwszy wpisany tydzień jest wiążący. 

Niedziela – 14.X.

9.00 + Marian Kokoszczyk

12.00 + Anna Mazur w 5r. śm.

16.00 Za Parafian

Poniedziałek – 15.X.

18.00 + Halina Hertman – od Iwony, Joli i Karola z rodzinami

Wtorek – 16.X.

18.00 + Sabina Miśkiewicz, Antoni Dzienniak

Środa – 17.X.

18.00 Nowenna: + Janina Czubek, Zbigniew Sączek, Andrzej Cichecki, Aneta Dźbik

Czwartek – 18.X.

18.00 + Tadeusz Grzesiak w 14r. śm., Zbigniew Stanek

Piątek – 19.X.

18.00 + Aleksander Klima – od rodz. Tomalaków z rodz.

Niedziela – 21.X.

9.00 + Zdzisław, Zdzisława Kubat, Alfred Kluczny

12.00 + Zdzisław Gallina w 9r. śm.

16.00 Za Parafian

Poniedziałek – 22.X.

18.00 + Józef Kuroń – od Danieli, Arkadiusza i Anny Pawlik

Wtorek – 23.X.

18.00 + Monika Szyda – od rodz. Soboniaków, Helmów i Hadrysiów

Środa – 24.X.

18.00 Nowenna: + Marek Bombiński, Zbigniew Sączek, Andrzej Cichecki

Czwartek – 25.X.

18.00 + Sławomir Maciaszek – od żony Gabrieli z synem Kamilem

Piątek – 26.X.

18.00 + Janina Czubek – od córki Beaty z dziećmi

Sobota – 27.X.

18.00 + Jerzy Bejm – od sąsiadów Woźniak i Sekret

Niedziela – 28.X.

9.00 + Tadeusz Michalak – z ok. imienin

12.00 + Eugeniusz Sekret (r. śm.), Krystyna Sekret

16.00 Za Parafian

Czwartek – 1 XI. – Wszystkich Świętych

9.00 Oktawa 1

12.00 + Henryk Jachna, ks. Kazimierz Mrówka

Piątek – 2.XI.

18.00 Oktawa 2

Sobota – 3.XI.

18.00 Oktawa 3

Niedziela – 4.XI.

9.00 Oktawa 4

12.00 + Antoni, Maria Pisarek, Gotfryd Murek

16.00 Za Parafian

Poniedziałek – 5.XI.

18.00 Oktawa 5

Wtorek – 6.XI.

18.00 Oktawa 6

Środa – 7.XI.

18.00 Oktawa 7

Czwartek – 8.XI.

18.00 Oktawa 8

Sobota – 10.XI.

18.00 + Marianna Nabiałczyk w 2r. śm., Władysław, Andrzej Nabiałczyk

Niedziela – 11.XI.

9.00 Za poległych w Oświęcimiu: + Antoni, Stanisław Sączek, Jan Mazur, Stefan Nabiałczyk, Jan Hertman – zginął pod Dreznem

12.00 1) + Andrzej Malinowski w 29r. śm.

2) + Marcin Hertman, Wojciech Hertman

16.00 Za Parafian

Poniedziałek – 12.XI.

18.00 + Zdzisław Sączek w 5r. śm.

Sobota – 17.XI.

18.00 + Jolanta Sikorska w 5r. śm.

Niedziela – 18.XI.

9.00 + Lech Kasprzyk, Karolina Kasprzyk

12.00 + Józef Wrzalik w 26r. śm.

16.oo Za Parafian

 

Comments are closed.