Ogłoszenia parafialne 13.IV.2014r.
Niedziela Palmowa

1. Dzisiaj Niedziela Palmowa. Przynosimy do poświęcenia palmy na każdą Mszę Św. Przed Mszą Św. o godz. 12.00 procesja od krzyża misyjnego. Gromadzimy się przed Mszą przy krzyżu. Rozpoczynamy Wielki Tydzień.
2. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 1530. Na Woli przed Mszą św. o godz. 1000.
3. W środę o godz. 17.00 zebranie ministrantów przed Wielkim Tygodniem.
4. W środę na godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej zapraszam wszystkich, którzy zechcą przyczynić się do zbudowania Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
5. W tym tygodniu Wielki Czwartek. Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy i śpiew Gorzkich Żali następnie adoracja do godz. 22.00.
6. W Wielki Piątek dzień śmierci Jezusa. Post ścisły. Droga Krzyżowa o godz. 15.00, następnie adoracja do godz. 18.00 i Liturgia Wielkiego Piątku i adoracja Krzyża. W czasie adoracji Krzyża składamy ofiary na obiekty sakralne w Ziemi Świętej. Po Liturgii adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.00.
7. Wielka Sobota. Poświęcenie pokarmów w Wierzchowisku o godz. 9.00 , 12.00 i 13.00, w Woli Hankowskiej w kościele o godz. 10.30. Dzieci przynoszą do Grobu Pańskiego skarbonki jałmużny wielkopostnej. W trakcie poświęcenia będzie można złożyć ofiary na ogrzewanie kościoła. Liturgia Wielkiej Soboty o godz. 18.00. Przynosimy świece na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.00. Zachęcam do udziału w największych misteriach chrześcijańskich.
8. Niedzielę Wielkanocną rozpoczynamy udziałem w Rezurekcji o godz. 600. później spożywamy śniadanie wielkanocne w gronie rodzinnym.
9. Bóg zapłać za ofiary przy krzyżu na kwiaty do Grobu Pańskiego.
10. Są do zabrania „Dobre Nowiny”. Ministranci będą je rozdawali po Mszach Św.
11. W kościele i sklepach są rozstawione kosze do których możemy składać produkty spożywcze i chemii gospodarczej. Zostaną rozniesione do rodzin w naszej parafii przed świętami.
12. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Cichej i Spacerowej i proszę następne rodziny z ul. Osiedlowej – od ul Długiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
13. Dzieci niech zabierają ziarenka od p. Organistki.
14. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.