Ogłoszenia parafialne 15.IV.2018r.

III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, po każdej Mszy Św. będzie można złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na pomoc dzieciom w Syrii.
  2. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się X Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  3. W najbliższy wtorek spotkanie kandydatów do Sakramentu do Bierzmowania o godz. 19.00.
  4. Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza 22 kwietnia przeżywać będziemy odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.00. Sumistą będzie ks. Kan. Jacek Fuljanty z Żytna.
  5. Można kupować kropielnice, które będą nam służyły do żegnania się wodą święconą przed wyjściem z domu. Cena 8zł.
  6. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła pp. Murek, Nabiałczyk i Nabiałczyk. Dziękuję za kwiaty. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej pp. Kweczke, Respondek, Puchała, Puchała.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  8. Zapraszam dzieci po ziarenka do zakrystii.
  9. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 18.00
  10. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00