Ogłoszenia parafialne 18.VIII.2019r.

XX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj możemy wesprzeć naszymi ofiarami do puszek archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  2. Dzisiaj zapraszam na Wieczór Adoracji na godz. 15.00.
  3. Dziękuję za przyjęcie pielgrzymów z Płocka i Chojnic.
  4. Przeżywamy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości.
  5. Nasza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się jak zwykle 23 sierpnia w piątek.
    Wyjście o godz. 15.30. Zapraszam na pielgrzymowanie.
  6. W niedzielę 1 września będziemy przeżywali Święto Dziękczynienia. Staramy się wszyscy tak zorganizować czas, aby wziąć w uroczystości. Dziękujemy Panu Bogu za całoroczną opiekę i prosimy o błogosławieństwo w naszych stanach i zawodach. Zapraszam do procesji następujące grupy: Ministranci i lektorzy, dzieci, harcerze, młodzież, studenci, nauczyciele, nauczyciele akademiccy, prawnicy, lekarze i pracownicy medyczni, przedstawiciele biznesu, bankowcy, pocztowcy, stolarze, budowlańcy, handlowcy, branża odzieżowa, szewcy, rolnicy, ogrodnicy, kierowcy zawodowi, Straż Pożarna, urzędnicy państwowi, samorządowi, muzycy, Domowy Kościół i Akcja Katolicka, chór, Żywy Różaniec, Grupa Adoracyjna Najświętszego Sakramentu, Grupa Adoracyjna Krwi Chrystusa. Bardzo proszę zgłaszanie następnych grup zawodowych i stanowych.
  7. Przedstawiciele parafii chodzą do Waszych domów aby zebrać przedmioty i ofiary na fanty na loterię fantową w której będziemy mogli wziąć udział z okazji Święta Dziękczynienia i festynu z tej okazji w niedzielę 1 września br.
  8. We wtorek wspomnienie św. Bernarda, w środę św. Piusa X, w czwartek NMP Królowej i w sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.
  9. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Długiej – pp. Hertman Mazur, Dudek. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni mieszkańców ul. Długiej pp. Stroszajn, Murek Kweczke.
  10. Spotkanie chóru w czwartek o godz. 19.00.
  11. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  12. Zapowiedzi:

Arkadiusz Jędryszczak, kawaler, Wola Hankowska