Ogłoszenia parafialne 17.I.2021r.

II Niedziela Zwykła

1. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  2. Od jutra rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
  3. Trwa wizyta kolędowa. W tym roku ze względu na pandemię korona wirusa nawiedzam rodziny na wyraźne zaproszenie. Są wyznaczone poszczególne odcinki ulic i ulice i nawiedzę tych, którzy wcześniej umówią się na wizytę lub wyraźnie zaproszą w trakcie przejścia po tym odcinku. Bardzo proszę otwierać i zamykać drzwi samodzielnie, aby ograniczyć przenoszenie zarazy. Wizyta będzie ograniczona do wspólnej modlitwy, błogosławieństwa i krótkiej rozmowy.  W części osiedlowej nie pójdzie z zapowiedzią kolędy ministrant, dlatego oczekuję na zaproszenie osobiste, telefoniczne bądź mailowe.
  4. Bóg zapłać za bardzo miłe przyjęcie w czasie kolędy. Dziękuję za przygotowane całe rodziny, za cierpliwość, za ofiary. Jeśli w którejś rodzinie nie było kolędy, bardzo proszę o skontaktowanie się po Mszy św. lub telefonicznie, aby ustalić termin wizyty.
  5. We wtorek wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara i w czwartek Św. Agnieszki.
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Działkowej – przy ul. Prostej i ul. Spadowa i Nowa. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Cichej i Wesołej.
  7. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę wrzucać ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
  8. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  9. Zapraszam dzieci do zabierania „ Ziarenek”.

Poniedziałek 18.I.21r.

godz. 11.00  Ul. Dł. 117 ( Ziębaczewscy) – Dł. 113 ( Kuroń) – 23 rodz.

godz. 18.00  Ul. Osiedlowa 145 (Mach) – 169 ( Kielesińska), – 14 rodz.

Jeśli podane terminy są kolizyjne, bądź pominąłem jakąkolwiek rodzinę, bardzo proszę o indywidualne umówienie wizyty duszpasterskiej na konkretny termin z ks. Proboszczem lub z ministrantami. Można umawiać się telefonicznie. nr tel. 0-34-3287197Proszę nagrać się na sekretarkę, podając numer telefonu. Oddzwonię. Ks. Proboszcz.

www.parafia.wierzchowsko.pl kancelaria@parafia.wierzchowisko.pl

Comments are closed.