Ogłoszenia parafialne 17.VI.2018r.

XI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Uczelnie Katolickie. Ofiarowaliście 251,62zł.
  2. Zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszę Św. Na zakończenie roku szkolnego w piątek na godz. 8.00.
  3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
  4. Zapraszam wszystkich Członków i Członkinie Żywego Różańca z Wierzchowiska na spotkanie organizacyjna w niedzielę 24 czerwca po Mszy Św. O godz. 16.00.
  5. Zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe, dzieci, młodzież i dorosłych. W ciągu tygodnia po Mszy Św. o godz. 18.00 a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  6. Planujemy pielgrzymkę do Św. Józefa w Kaliszu w Dniu Ojca i do Lichenia 23 czerwca. Wyjeżdżamy spod kościoła o godz. 5.30. Koszt 50zł. Zachęcam do wpisywania się na listę pielgrzymkową.
  7. W tym tygodniu w czwartek wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi
  8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła pp. Prysak, Wochal i Kokoszczyk. Dziękuję za kwiaty. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Długiej pp. Broniszewskich, Segiet, Korn i Nocuń.
  9. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  10. Zapraszam dzieci po ziarenka do zakrystii.
  11. Spotkanie chóru w czwartek o godz. 19.15.
  12. Zapowiedzi:

Adam Poroszewski, 1992r., kawaler, Częstochowa ul. Obr. Westerplatte 9/18