Ogłoszenia parafialne 5.VII.2020r.

XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza grupa czworo dzieci przeżywać będzie I Komunię Św. o godz. 12.00. Dziękuję za przygotowanie dzieci i świątyni z otoczeniem na tę uroczystość.
  2. W poniedziałek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę Św. Jana z Dukli, w sobotę Święto Św. Benedykta.
  3. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzicom dzieci I – szo komunijnych. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodzinom z ul.  Świerkowej i Tęczowej – początek.
  4. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  5. Zapowiedzi:

Łukasz Różalski, 1988r., kawaler, Częstochowa

Sylwia Kulczyńska, 1983, panna, Wierzchowisko

Zapowiedź 1

Ogłoszenia parafialne 12.VII.2020r.

XV Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę Św. Bonawentury, w czwartek NMP z Góry Karmel.
  2. Od najbliższej niedzieli rozpoczyna się 21 Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. Podejmujemy inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa na drogach.
  3. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul.  Świerkowej i Tęczowej – początek. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Sosnowej.
  4. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  5. Zapowiedzi:

Łukasz Różalski, 1988r., kawaler, Częstochowa