Ogłoszenia parafialne 20.VII.2014r.
XVI Niedziela Zwykła

1. W piątek wypada wspomnienie Św. Krzysztofa – patrona kierowców. Z tej okazji poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Św.
2. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie Św. Marii Magdaleny, w środę Święto Św. Brygidy, w czwartek wspomnienie Św. Kingi, w piątek Święto Św. Jakuba Apostoła, w sobotę wspomnienie Św. Joachima i Anny
3. Planujemy pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, kopalni soli w Wieliczce i do Łagiewnik ( Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum Św. Jana Pawła II) dn. 9 sierpnia w sobotę. Cena 90zł. a ulgowe 76zł. Jest już zapełniony główny autokar i jest już osiem osób w rezerwie. Jeśli będzie jeszcze chętnych ok. 7 osób, to pojedzie jeszcze dodatkowo bus.
4. Zapraszam na spotkanie chóru w środę na godz. 19.00.
5. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom… i proszę następne rodziny z ul. Długiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
6. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.