Ogłoszenia parafialne 27.VII.2014r.
XVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych, z okazji piątkowego wspomnienia Św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach Św.
2. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z Nabożeństwem o godz. 18.00 a na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00
3. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
4. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie Św. Marty, w czwartek Św. Ignacego Loyoli, w piątek Św. Alfonsa Liguoriego
5. Planujemy pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, kopalni soli w Wieliczce i do Łagiewnik ( Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum Św. Jana Pawła II) dn. 9 sierpnia w sobotę. Wyjeżdżamy spod kościoła o 5.30. Należy ubrać wygodne buty i ciepłe okrycie do kopalni. Panuje tam temperatura ok.13st.
6. Zapraszam na spotkanie chóru w środę na godz. 19.00.
7. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom… i proszę rodzinę mającą uroczystość ślubną o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
8. Polecam tygodnik „Niedziela”.
9. Zapowiedzi:
Damian Podlejski, 1985r., kawaler, Wola Hankowska ul. Akacjowa 57