Ogłoszenia parafialne 10.VIII.2014r.
XIX Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za wczorajsze pielgrzymowanie do miejsc świętych – Kalwarii Zebrzydowskiej, Kopalni Soli w Wieliczce i do Łagiewnik.
2. We wtorek 12 sierpnia przychodzi do naszej parafii pielgrzymka Pelplińska i Toruńska. W Wierzchowisku zatrzymuje się grupa Chojnicka. Zachęcam do przyjęcia pielgrzymów w domach.
3. W środę gościmy pielgrzymkę z Płocka. Formułą przyjęcia będzie pewnie jak w ubiegłych latach.
4. Pielgrzymka naszej Parafii na Jasną Gór ę tradycyjnie 23 sierpnia – sobota. Wyjście o godz. 15.30.
5. W piątek 15 sierpnia wypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. jak w niedziele, tj., o 9.00 i 12.00. Na Woli o 10.30.
6. Przygotowujemy się do Święta Dziękczynienia i do festynu z tej okazji. Zapraszam na spotkanie organizacyjne w poniedziałek – 11 sierpnia – o godz. 19.00 na plebanii osób, które chcą zorganizować te uroczystości. Liczę szczególnie na obecność osób doświadczonych w tym dziele.
7. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie Św. Klary, w czwartek Św. Maksymiliana Marii Kolbego.
8. Zapraszam na spotkanie chóru w środę na godz. 19.00.
9. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinie …. i proszę następne rodziny z ul. Długiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
10. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.