Ogłoszenia parafialne 30.VIII.2015r.
XXII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za udział w pielgrzymce na Jasną Górę. Było nas ok. 130 osób.
2. Dziś miał nam towarzyszyć w modlitwie zespół z Ukrainy, jednak z przyczyn losowych nie mogli dziś do nas dotrzeć. Prawdopodobnie dotrą do nas w innym czasie.
3. Jutro zapraszam do wyspowiadania się przed rozpoczęciem roku szkolnego na godz. 17.00.
4. We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 8.00.
5. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o powołania o godz. 18.00.
6. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
7. I sobota miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
8. Za tydzień 6 września w niedzielę odbędzie się w naszej Parafii Święto Dziękczynienia. W związku z tym bardzo proszę o przygotowanie do Uroczystości w Kościele i do festynu z tej okazji. Bardo proszę osoby , które w ubiegłych latach brały udział w procesji, aby także reprezentowały poszczególne stany i zawody. Proszę o przygotowanie fantów na loterię, atrakcji artystycznych, kulinarnych itd. Spodziewam się że słodkości w postaci ciast będzie bez liku. Gwiazdą tegorocznego festynu będzie piosenkarz p. Jacek Miernikiewicz – znany z telewizyjnych występów oraz zespół „Jura” i zespół Koła Gospodyń z Niegowonic i wiele innych. Rozpoczęcie o godz. 15.00 od zabawy z dziećmi.
9. W tym tygodniu we wtorek Bł.. Bronisławy, w czwartek Św. Grzegorza
10. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej i proszę następne rodziny z ul. Długiej, o wysprzątanie świątyni na przyszłą niedzielę.
11. Polecam tygodnik „Niedziela”.
12. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.

Comments are closed.