Ogłoszenia parafialne 19.X.2014r.
XXIX Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary na „Dzieło Tysiąclecia” z okazji Dnia Papieskiego. Zebrano 369,29zł.
2. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień misyjny. Z okazji Niedzieli Misyjnej po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na potrzeby misji.
3. Trwają Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież do modlitwy różańcowej. Nabożeństwa codziennie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 15.30. Na Woli w poniedziałek i wtorek o 16.00 i w niedzielę o 10.00, w pozostałe dni o 17.00.
4. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie Św. Jana Kantego, we wtorek Bł. Jakuba Strzemię, w środę Św. Jana Pawła II,
5. Są wystawione kartki na wypominki. Przypominam, że modlimy się wspólnie za zmarłych przed Mszą św. o godz. 900 w każdą niedzielę dziesiątką różańca (wypominki roczne), a przez osiem dni (oktawa) od Uroczystości Wszystkich Świętych uczestniczymy w Mszy św. za zmarłych (wypominki oktawalne).
6. Można już wpisywać intencje mszalne na przyszły rok w kalendarzu intencji. Zachęcam do pamięci o bliskich zmarłych, o rocznicach urodzin, imieninach i rocznicach ślubów i innych wydarzeń, które chcemy polecić Opiece Bożej
7. Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz wyznaczył nam termin odbioru relikwii Św. Jana Pawła II na 20 listopada w czwartek na godz. 11.00. Kto byłby chętny na pielgrzymkę w tym dniu, to proszę o zapisy. Jeśli byłoby nas ok. 50 osób, to pojedziemy jeszcze do Wadowic do muzeum Św. Jana Pawła II, a jeśli mniej, to połączymy się z parafią Zesłania Ducha Św.
8. Darmowe lekcje języka angielskiego w poniedziałek o godz. 17.30
9. Zapraszam na spotkanie chóru w środę na godz. 19.00.
10. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00, scholki o godz. 11.00.
11. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinie …. i proszę następne rodziny z ul. Długiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
12. Dzieci zabierają ziarenka od Pani Organistki.
13. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.