Ogłoszenia parafialne 18.II.2018r.

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać za ofiary, które złożyliście ostatnią niedzielę na stowarzyszenie charytatywne „Betel”. Zebrano 243,02zł.
  2. Za tydzień Niedziela pomocy Kościołowi w świecie – Ad Gentes. Zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom.
  3. Zachęcam do zabierania puszek jałmużny wielkopostnej „Caritas”. Puszki z jałmużną przynosimy do Grobu Pańskiego w Wielką Sobotę.
  4. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na rozważania Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a na Woli o godz. 16.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  5. W niedziele Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 1530. Na Woli przed Mszą św. o godz. 1000.
  6. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. W czwartek Święto Katedry Św. Piotra Apostoła
  8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła na obecną niedzielę rodzinom z ul. Długiej – p. Hertman. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni kolejne rodziny z ul. Długiej – pp. Gonera, Osuchowscy i Kalota. W okresie Wielkiego Postu nie stroimy ołtarza kwiatami.
  9. Mamy ogrzewany kościół. Można składać ofiary na ogrzewanie np. w kopertach na tacę.
  10. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  11. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 19.00.
  12. Spotkanie Chóru w piątek o godz. 19.00.
  13. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  14. Zapraszam dzieci po ziarenka do zakrystii.

Comments are closed.