Ogłoszenia parafialne 15.I.2017r.

II Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na „Krajowy Fundusz Misyjny”. Zebrano 157,33zł.
  2. Od środy rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. Świąteczna pomoc dla Ośrodka Samotnej Matki w Żarkach. Można składać do skrzynki dary dla niemowląt: pieluchy, chusteczki nawilżające, pudry, kremy, oliwki, śpioszki, kocyki itp.
  4. Wizyta kolędowa w Wierzchowisku. Z programem można zapoznać się z ogłoszenia na tablicach ogłoszeń, bądź ze strony internetowej. Przypominam, że jest to wizyta oficjalna, w czasie której możemy lepiej się zapoznać a także porozmawiać o sprawach parafialnych i rodzinnych a nade wszystko uzyskać błogosławieństwo na najbliższy rok przy wspólnej modlitwie. Przygotowujemy stół nakryty obrusem. Krzyż, świece i wodę święconą z kropidłem. Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty do Religii, ziarenka i kontrolki młodzieży przed bierzmowaniem. W tym roku będę zapytywał o życie sakramentalne rodzin np. udział w rekolekcjach.
  5. Jeśli na osiedlu ktoś jest obecny w domy przed godz. 18.00, to bardzo proszę o zaproszenie przed oficjalnym rozpoczęciem kolędowania. Ważne – aby rodziny z dziećmi nie musiały czekać zbyt długo w nocy.
  6. Bóg zapłać za bardzo miłe przyjęcie w czasie kolędy. Dziękuję za przygotowane całe rodziny, za cierpliwość, za ofiary. Jeśli w którejś rodzinie nie było kolędy, bardzo proszę o skontaktowanie się po Mszy św. lub telefonicznie, aby ustalić termin wizyty.
  7. We wtorek wspominamy Św. Antoniego Opata, w czwartek Św. Józefa Pelczara i w sobotę Św. Agnieszki.
  8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej – pp. Puchała, Korba, Mrozek i Wrzalik. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej – pp. Pacuda, Kaczmarek, Mrozik i Cygan.
  9. Mamy ogrzewany kościół. Będę wdzięczny za ofiary w kopertach na ten cel.
  10. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  11. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  12. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 19.00.
  13. Zapraszam dzieci po ziarenka do zakrystii.

Comments are closed.