Ogłoszenia parafialne 24.V.2015r.
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Bóg zapłać za Wasze ofiary składane do puszek w ostatnią niedzielę na cele Światowego dnia Młodzieży w 2016r. Zebrano 310.70zł.
2. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Św. Można uzyskać odpust za recytację lub śpiew hymnu „ O Stworzycielu..”
3. Od jutra rozpoczyna się zwykły okres w ciągu roku.
4. Zapraszam do wzięcia udziału w Nabożeństwach majowych po Mszy Św. o godz. 18.00 a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00. Na Woli przed Mszą Św. ok. godz. 16.30 a w niedziele o godz. 10.00.
5. 4 czerwca w czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzów przy posesji p. Michalaków, przy kapliczce, przy krzyżu i w okolicach p. Skoczylasów. Na Woli na ul. Leśnej, w okolicach P. Najmanów, przy posesji p. Pogodzińskich i p. Szczypior. Procesję rozpoczynamy Mszą św. w kościele i następnie ruszamy z procesją. Kończymy procesję przy ostatnim ołtarzu. Bardzo proszę o zorganizowanie samochodu do przewiezienia Najświętszego Sakramentu do kościoła. Proszę o przygotowanie dzieci sypiących kwiaty, chętnych do niesienia sztandarów, różańca, poduszek, baldachimu.
6. W sobotę spowiedź dzieci i rodziców z okazji I Komunii Św. o godz. 11.00.
7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej i Uroczystość I Komunii Św. dzieci z naszej parafii.
8. W przyszłą niedzielę naszą parafię nawiedzie misjonarz z Ekwadoru ks. Rafał Wujec. Wygłosi nam kazania misyjne . Będziemy mogli wesprzeć ewangelizację Ekwadoru ofiarą do puszek po każdej Mszy Św.
9. W tym tygodniu w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła, we wtorek wspomnienie Św. Filipa Nereusza, w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Dobrego i Wiecznego Kapłana, w piątek wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej.
10. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Wesołej i Miłej i proszę rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Św. o przygotowanie kościoła i otoczenia kościoła na Uroczystość I Komunii Św.
11. Dzieci zabierają ziarenka w zakrystii.
12. Polecam tygodnik „Niedziela”.
13. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.

Comments are closed.