Ogłoszenia parafialne 21.IV.2019r.

Zmartwychwstanie Pańskie

1. Dzisiaj przeżywamy dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 600, 1200 i 1600 a na Woli o godz. 1030. Osiem pierwszych dni obchodzimy jako Uroczystości Pańskie.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. Jak w każdą niedzielę. Zbiórka do puszek na KUL. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 1600 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zbiórka do puszek na fundusz „Caritas”. Rozpoczyna się „Tydzień Miłosierdzia”
  4. Bóg zapłać za ofiary do puszek z ostatniej niedziele na odbudowę plebanii w Krępie. Zebrano 404,55zł.
  5. Serdecznie dziękuję za wielkie zaangażowanie w przygotowaniu Świąt: Za liczny udział w liturgii Niedzieli Palmowej, za palmę – dar od przedszkola „Kotek Leon”, za urządzenie Grobu Pańskiego – p. Magdzie Bałdys p. Magdzie Pacuda i wielu innym, za przygotowanie Ciemnicy, za wartę przy Grobie – harcerzom, chórowi, Organiście, paniom przygotowującym świątynię na poszczególne dni, p. Irenie, Halinie i wielu innym, za przygotowanie procesji – p. Krzysztofowi, paniom i panom którzy byli zawsze gotowi do pracy, ministrantom – p. Tomkowi za przygotowanie Służby Ołtarza, i wszystkim biorącym udział w Triduum.
  6. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary na: Caritas – puszki jałmużny, paschaliki, ofiary na kwiaty, na ogrzewanie kościoła, dla bardziej potrzebujących z naszej parafii.
  7. Dziękuję za Waszą obecność na obchodach Triduum i w czasie adoracji. Bóg zapłać!
  8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Cichej i Wesołej. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni kolejne rodziny z ul. Spacerowej.
  9. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  10. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  11. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  12. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.