Ogłoszenia parafialne 22.V.2016r.

Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Bóg zapłać za ofiary na cele Światowych Dni Młodzieży. Zebrano 290zł.
  2. Dzisiaj wypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i rocznica przyjęcia I Komunii Św. na Mszy Św. o godz. 12.00.
  3. Trwa miesiąc maj i nabożeństwa majowe. Zapraszam na odśpiewanie litanii loretańskiej do NMP po Mszy Św. o godz. 16.00 a na Woli o godz. 10.00. W ciągu tygodnia nabożeństwo odbywać się będzie po Mszy Św. o godz. 18.00. Zapraszam szczególnie młodzież i dzieci.
  4. W najbliższy czwartek 26 maja wypada Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku Jezus Eucharystyczny nawiedzi ulice na Osiedlu. Bardzo proszę o zorganizowanie kolejnych ołtarzy. 1 – w okolicach ul. Parkowej, Brzoskwiniowej, Wiśniowej i Brzozowej 2 – ul. Tęczowa – od ul. Szkolnej, Świerkowa, Sosnowa, Leśna, Berberysowa 3 – Modrzewiowa, Lipowa, Czereśniowa, Wrzosowa, Tęczowa – od Br. Alberta 4 – Br. Alberta, Ogrodowa, Olchowa, Kolorowa, Jagodowa, Akacjowa, Leszczynowa. Na Woli 1 – pp. Kamińscy, Kidawa 2 – Kotek Leon 3 – p. Bociąga 4 – p. Rydel. Przypominam o przystrojeniu domów flagami i emblematami eucharystycznymi z okazji Uroczystości.
  5. Za tydzień 29 maja w niedzielę w naszej świątyni odbędą się prymicje O. Savio. Musimy przygotować tę uroczystość jak najlepiej, gdyż jest to pierwsze powołanie kapłańskie z naszej parafii. Z kościoła pod dom rodzinny prymicjanta wyruszymy o godz. 11.45. Bardzo proszę przygotować procesję, gdyż jest to Uroczystość parafialna.
  6. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Kolorowej i Jagodowej i proszę następne rodziny z ul. Ogrodowej i Leszczynowej o przygotowanie świątyni na niedzielę. Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt.
  7. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania we wtorek na godz. 19.00 i w piątek o godz. 16.00. Egzamin w poniedziałek o godz. 18.50 i ostatni we wtorek o godz. 16.00.
  8. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  9. Dzieci niech zabierają „ziarenka” w zakrystii.
  10. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 19.00.
  11. Próba Chóru w piątek o godz. 19.00

Comments are closed.