Ogłoszenia parafialne 26.VI.2016r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zapraszam na Wieczór Adoracji, który rozpocznie się po Mszy Św. wieczornej, ok. godz. 17.00.
  2. I czwartek miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem o powołania o godz. 18.00
  3. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00.
  4. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami o godz. 18.00.
  5. Od przyszłej niedzieli do pierwszej niedzieli września nie będzie Mszy Św. o godz. 16.00
  6. W sobotę będziemy gościć artystów z Ukrainy. Sopranistka Natalia Wojciechowska i pianista Waldemar Stepuk. Po Mszy Św. możliwy będzie koncert piosenek Anny German. Zapraszam.
  7. Trwa miesiąc czerwiec i nabożeństwa czerwcowe. Zapraszam na odśpiewanie litanii do Najświętszego Serca Jezusowego po Mszy Św. o godz. 16.00 a na Woli o godz. 10.00. W ciągu tygodnia nabożeństwo odbywać się będzie po Mszy Św. o godz. 18.00. Zapraszam szczególnie młodzież i dzieci.
  8. W czasie ŚDM będziemy gościć w naszej parafii młodzież z Austrii. Przyjedzie 25 osób, które będą chciały zamieszkać w naszych domach. Bardzo proszę zgłaszać chęć przyjęcia pielgrzymów do swych domów. Pielgrzymi będą gościć w dniach 20 – 25 lipca. Każdego dnia dajemy pielgrzymom śniadanie i przyjmujemy na nocleg. Niedziela – 24 lipca przewidziany jest na dzień z rodziną.
  9. We wtorek wspomnienie Św. Ireneusza, w środę Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła – taca na świętopietrze.
  10. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Lazurowej i Gwiezdnej i proszę następne rodziny z ul. Księżycowej i Działkowej – od ul. Księżycowej o przygotowanie świątyni na niedzielę.
  11. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  12. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 19.00.
  13. Próba Chóru we wtorek o godz. 19.00

Comments are closed.