Ogłoszenia parafialne 14.XII.2014r.
III Niedziela Adwentu

1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na kościół na wschodzie. Zebrano 189,74zł.
2. Dzisiaj kończymy rekolekcje adwentowe. Dziękujemy ks. Dariuszowi Przybyszewskiemu – Pallotynowi. Bóg zapłać za liczny udział.
3. Dzisiaj rozpoczynamy kwartalne dni modlitwy o życie chrześcijańskie rodzin.
4. Od środy – 17 grudnia – rozpoczynamy czas bezpośredniego przygotowania do Bożego Narodzenia.
5. Od poniedziałku do soboty codziennie roraty o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież. W tym roku poznamy postać Św. Teresy z Avila. Hasło rorat – Solo Dios Basta!
6. Są rozmieszczone kosze na jałmużnę adwentową – dary dla bardziej potrzebujących – w sklepach i w kościele. Za Wasze dary składam serdeczne podziękowanie.
7. Zachęcam do zakupu świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Małe po 6zł. i duże po 12zł. W każdym domu powinna być świeca na kolacji wigilijnej jako znak jałmużny adwentowej.
8. Przedstawiciele parafii roznoszą opłatki do Waszych domów. W tym roku z ofiar składanych przy okazji przyjęcia opłatków będziemy sukcesywnie zakupywać meble najpierw do kancelarii, następnie do zakrystii. Na Woli zamówiłem już meble do zakrystii.
9. Można wpisywać intencje mszalne na przyszły rok w kalendarzu intencji.
10. W tym tygodniu w poniedziałek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP., w sobotę wspomnienie Św. Łucji.
11. Darmowe lekcje języka angielskiego w poniedziałek o godz. 17.30
12. Zapraszam na spotkanie chóru w środę na godz. 19.00.
13. W sobotę zapraszam na spotkania ministrantów o godz. 10.00 i scholki o godz. 11.00.
14. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom …. i proszę następne rodziny z ul. Szkolnej – część środkowa, o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
15. Dzieci zabierają ziarenka od Pani Organistki.
16. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.