Ogłoszenia parafialne 17.IX.2017r.

XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj jest dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji zbiórka do puszek na Archidiecezjalne Uczelnie Katolickie.
  2. Od dzisiaj zaczyna się Tydzień Wychowania.
  3. We wtorek zapraszam na godz. 19.00 rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
  4. W czwartek zapraszam na godz. 19.00 kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  5. Mamy możliwość stworzenia Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Od dzisiaj do 7 października można składać kandydatów do Rady do ks. Proboszcza. Chcących zainspirować nowe akcje duszpasterskie bardzo proszę o odpowiedź na wezwanie ks. Arcybiskupa.
  6. W tym tygodniu w poniedziałek Święto Św. Stanisława Kostki, w środę wspomnienie męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, w czwartek Święto Św. Mateusza Apostoła i w sobotę Św. Pio z Pietrelciny.
  7. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła na obecną niedzielę rodzinie mającą uroczystość ślubną. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Wiśniowej .
  8. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  9. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  10. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 18.00.
  11. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

Comments are closed.