Ogłoszenia parafialne 19.IV.2015r.
III Niedziela Wielkanocna

1. Bóg zapłać za ofiary składane na dzieci na Ukrainie – w ubiegłą niedzielę. Zebrano 354zł.
2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
3. Dzisiaj zbiórka do puszek po wszystkich Mszach Św. na Hospicjum Częstochowskie.
4. W czwartek Uroczystość Św. Wojciecha, w sobotę Święto Św. Marka Ewangelisty.
5. W niedzielę Światowy dzień Modlitw o Powołania – Niedziela Dobrego Pasterza – odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.00. Celebransem i Kaznodzieją będzie ks. Prałat Eugeniusz Wieczorek. Bardzo proszę o przygotowanie uroczystej procesji.
6. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Lazurowej i Gwiezdnej i proszę następne rodziny z ul. Księżycowej i Działkowej – do ul. Księżycowej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
7. Dzieci zabierają ziarenka od Pani Organistki.
8. Polecam tygodnik „Niedziela”.
9. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00, ministrantów w sobotę o godz. 10.00 i scholki o godz. 11.00.
10. Zapowiedzi:
Paweł Kaczmarzyk, 1986r., kawaler, Bytom, Adamka 52