Ogłoszenia parafialne 1.III.2015r.
II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przypada Niedziela pomocy Kościołowi w świecie. Za tydzień zbiórka do puszek na ten cel.
2. Dzisiaj na Mszach Św. dopołudniowych, gościmy scholke „ Domine Jesu”. Członkowie scholi będą stali po Mszy Św. z koszykiem na ofiary z których będą mogli wydać swoją płytę.
3. I czwartek miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo o powołania o godz. 18.00
4. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00, Droga Krzyżowa o godz. 18.00 i Msza Św. o godz. 18.30. Na Woli spowiedź o godz. 15.00, Droga Krzyżowa o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież.
5. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
6. W niedziele Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 1530. Na Woli przed Mszą św. o godz. 1000.
7. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
8. Są do kupienia paschaliki „ Caritas” w cenie 5 zł. Wykorzystujemy je w Wielką Sobotę i przy śniadaniu wielkanocnym.
9. Są do zabrania puszki jałmużny wielkopostnej.
10. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na kwiaty do Grobu Pańskiego z okazji adoracji Chrystusa przy wejściu do kościoła.
11. W tym tygodniu zostały rozmieszczone kosze w kościele i sklepach do których będziemy mogli składać produkty z okazji jałmużny wielkopostnej.
12. W środę Święto Św. Kazimierza Królewicza
13. Planujemy pielgrzymkę do Włoch w celu nawiedzenia Całunu Turyńskiego. Termin – 14 – 22 maja. Cena 1950zł. i 90 euro. Programy są wystawione na stoliku pod chórem.
14. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś życzy sobie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę ofiary w kopertach wrzucać na tacę.
15. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Wiśniowej i proszę następne rodziny z ul. Parkowej i Brzozowej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
16. Dzieci zabierają ziarenka od Pani Organistki.
17. Polecam tygodnik „Niedziela”.
18. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00, ministrantów w sobotę o godz. 11.00 i scholki dziecięcej też w sobotę o godz. 11.00.
19. Zapowiedzi:
Damian Szczerbiak, 1985r., kawaler, Wierzchowisko ul. Długa 180