Ogłoszenia parafialne 24.VII.2016r.

XVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Św. z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa.
  2. Trwają Światowe Dni Młodzieży. Gościmy w domach 20 pielgrzymów z Austrii i Niemiec i Chorwacji. Zakończenie części diecezjalnej jutro i pielgrzymi jadą do Krakowa. Zakończenie ŚDM 31 lipca. Zachęcam do udziału bądź obserwacji tych wydarzeń.
  3. 28 lipca na Jasną Górę przybędzie Papież Franciszek. Msza
  4. św. na Jasnej Górze przewidziana jest na godz. 10.30. Zachęcam do pielgrzymowania pod Jasną Górę.
  5. W poniedziałek Święto Św. Jakuba Apostoła, we wtorek wspomnienie Św. Joachima i Anny, w piątek Św. Marty
  6. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Spadowej i Nowej i proszę następne rodziny z ul. Wesołej i Miłej o przygotowanie świątyni na niedzielę.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  8. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 19.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu za dwa tygodnie – 31 lipca od godz. 17.00.
  9. Próba Chóru we wtorek o godz. 19.00.

Comments are closed.