Ogłoszenia parafialne 26.I.2020r.

III Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za bardzo miłe przyjęcie w czasie kolędy. Dziękuję za przygotowane całe rodziny, za cierpliwość, za ofiary. Jeśli w którejś rodzinie nie było kolędy, bardzo proszę o skontaktowanie się po Mszy św. lub telefonicznie, aby ustalić termin wizyty.
  2. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
  3. Za tydzień w niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy Św. poświęcenie gromnic.
  4. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Życia Konsekrowanego i zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
  5. W przyszłą niedzielę Wieczór Adoracji po Mszy Św. o godz. 16.00.
  6. Za tydzień w niedzielę na Mszy o godz. 16.00 rozdanie świec dla dzieci do I Komunii Św.
  7. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to bardzo proszę wrzucać ofiary w podpisanych kopertach na tacę.
  8. We wtorek wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, w piątek Św. Jana Bosko
  9. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej: pp. Szyda, Respondek, Zawada. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej: pp. Kucharczyk, Addario, Kolańczyk.
  10. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  11. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  12. Polecam tygodnik „Niedziela”
  13. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  14. Dziś do zabrania są „Dobre Nowiny”.

Comments are closed.