Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne 23.X.2016r.

XXX Niedziela Zwykła

 

 

 1. Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny i początek tygodnia misyjnego. Na każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na fundusz misyjny.
 2. Dzisiaj gościmy na Mszach Św. dopołudniowych artystów z Ukrainy. Sopran Anna Rajewa i pianista Waldemar Stepuk. Można będzie złożyć ofiarę w podziękowaniu za towarzyszenie na Mszy Św. i za koncert.
 3. Miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.25 a niedziele o godz. 15.30. Na Woli pół godziny przed Mszą Św. a w niedzielę o godz. 10.00. Zapraszam szczególnie młodzież i dzieci.
 4. W piątek Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 5. Bóg zapłać za przystrojenie kościoła rodzinom z ul. Długiej – pp. Hertman, Bernat, Operacz i Kasprzyk.  Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej – pp. Gonera, Osuchowskich i Kalota.
 6. Jest już kalendarz intencji mszalnych na przyszły rok. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, z ok. urodzin, imienin, rocznic ślubu itp.
 7. Są już wystawione kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach oktawalnych ( różańcem i w czasie Mszy Św. Oktawalnych) i rocznych ( dziesiątek różańca przed Mszą Św. w niedziele o godz. 8.40 w każdą niedzielę – na Woli o godz. 10.25)
 8. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 9. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 10. Adoracja Grupy Adoracyjnej w poniedziałek o godz. 19.00.
 11. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 12. Zapraszam dzieci po ziarenka do zakrystii.
 13. Zapowiedzi:

Dawid Perkosz, 1990r., kawaler, Wola Kiedrzyńska ul. Polna 11

Marta Ulfik, 1988r., panna, Częstochowa ul. Wolności 13/28B

Zapowiedź 2

 

Proboszcz

 

 

 

Comments are closed.