Ogłoszenia parafialne 16.XI.2014r.
XXXIII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary składane w ostatnią niedzielę na odbudowę spalone katedry w Sosnowcu. Zebrano 324,17zł.
2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Światowy Dzień Młodzieży – Kraków 2016.
3. Dzisiaj odpust ku czci NMP Matki Miłosierdzia w Woli Hankowskiej o godz. 10.30.
4. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. Mszę Św. o godz. 12.00 rozpoczynamy procesją spod krzyża misyjnego, po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego.
5. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, we wtorek bł. Karoliny Kózkówny, w środę Św. Salomei, w czwartek Św. Rafała Kalinowskiego, w piątek Ofiarowanie NMP i w sobotę Św. Cecylii.
6. Można wpisywać intencje mszalne na przyszły rok w kalendarzu intencji. Zachęcam do pamięci o bliskich zmarłych, o rocznicach urodzin, imieninach i rocznicach ślubów i innych wydarzeń, które chcemy polecić Opiece Bożej
7. Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz wyznaczył nam termin odbioru relikwii Św. Jana Pawła II na 20 listopada w czwartek na godz. 11.00. Kto byłby chętny na pielgrzymkę w tym dniu, to proszę o zapisy. Cena z biletem do Muzeum Św. JP II – 70zł.
8. Zostały zapłacone rachunki za ambonkę – 5800zł., chrzcielnicę – 6050zł. ( wcześniej zafundowana przez dzieci i młodzież pokrywa – 2700zł.) i paschał – 1250zł. Otrzymaliśmy w „pakiecie” maskownice na kable przy ołtarzu i ambonce i świeczniki na ołtarz. Serdecznie dziękuję za Wasze ofiary składane zbierającym lub wpłacane na konto.
9. Darmowe lekcje języka angielskiego w poniedziałek o godz. 17.30
10. Zapraszam na spotkanie chóru w środę na godz. 19.00.
11. W sobotę zapraszam na spotkania ministrantów o godz. 10.00 i scholki o godz. 11.00.
12. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinie …. i proszę następne rodziny z ul. Długiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
13. Dzieci zabierają ziarenka od Pani Organistki.
14. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.