Ogłoszenia parafialne 21.VIII.2016r.

XXI Niedziela Zwykła

1. W najbliższy wtorek ruszamy z pielgrzymką na Jasną Górę o godz. 15.30. Bardzo proszę o włączenie się do różnych funkcji podczas pielgrzymki.
  2. W najbliższy piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Przystrójmy domy flagami i plakatami.
  3. Za tydzień wieczór adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszam w niedzielę na godz. 17.00.
  4. 4 września w niedzielę planujemy Święto Dziękczynienia i festyn z tej okazji, dlatego już rozpoczęliśmy przygotowania do tych uroczystości. Przedstawiciele parafii już witają w Waszych domach, aby zebrać fanty na loterię fantową. Dziękuję za zrozumienie i za miłe przyjęcie wolontariuszy. Bardzo proszę o przygotowanie ciast i innych kulinariów na festyn.
  5. W poniedziałek wspominamy NMP Królową, w środę Święto Św. Bartłomieja Apostoła, w sobotę św. Moniki
  6. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Osiedlowej – od ul. Jemiołowej i proszę następne rodziny z ul. Osiedlowej – od ul. Żonkilowej o przygotowanie świątyni na niedzielę.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  8. Spotkanie chóru we w czwartek o godz. 19.00.
  9. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 19.00.
  10. Zapowiedzi:

Konrad Pala, kawaler, 1989r., Częstochowa ul. Równoległa 38/40 m 138