Ogłoszenia parafialne 14.X.2018r.

XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zbiórkę przeprowadza młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania.
  2. Za tydzień Wieczór Adoracji po Mszy Św. O godz. 16.00.
  3. Trwa miesiąc maryjny – październik i nabożeństwa różańcowe. Zapraszam codziennie na godz. 17.30 a niedziele o godz. 15.30 wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych. Na Woli w poniedziałek i wtorek o godz. 16.00 i w niedziel o godz. 10.00.
  4. Są już wystawione kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach oktawalnych ( różańcem i w czasie Mszy Św. Oktawalnych) i rocznych ( dziesiątek różańca przed Mszą Św. w niedziele o godz. 8.40 w każdą niedzielę – na Woli o godz. 10.25)
  5. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, we wtorek Św. Jadwigi Śląskiej, w środę Św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek święto Św. Łukasza Ewangelisty i w sobotę wspomnienie Św. Jana Kantego.
  6. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej. Dziękuję za kwiaty. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni kolejne rodziny z ul. Szkolnej – od strony ul. Długiej.
  7. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  8. Ministrantów zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
  9. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  10. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.