Ogłoszenia parafialne 20.X.2019r.

XXIX Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 429,80zł.
  2. Dzisiaj we wszystkich kościołach odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy Św. i przystępujących do Komunii Św.
  3. Od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny.
  4. Trwa miesiąc maryjny – październik i nabożeństwa różańcowe. Zapraszam codziennie na godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 15.30 wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych. Na Woli w poniedziałek i wtorek o godz. 16.00. Przeżywamy Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny.
  5. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II
  6. Są już wystawione kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach oktawalnych ( różańcem i w czasie Mszy Św. Oktawalnych) i rocznych ( dziesiątek różańca przed Mszą Św. w niedziele o godz. 8.40 w każdą niedzielę – na Woli o godz. 10.25)
  7. Od dzisiaj można wpisywać intencje mszalne do kalendarza intencji mszalnych na 2020r. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, z ok. urodzin, imienin, rocznic ślubu itp.
  8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej: pp. Puchała, Korba, Wrzalik. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej – pp. Pacuda, Kaczmarek, Mrozik i Cygan.
  9. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  10. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  11. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  12. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  13. Zapowiedzi:

Mateusz Policiński, 1994r., kawaler, Wola Hankowska