Ogłoszenia parafialne 16XII.2018r.

III Niedziela Adwentu

1. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek w ostatnią niedzielę na wsparcie Kościoła na Wschodzie. Zebrano 268,19zł.
  2. Dzisiaj kończymy nasze rekolekcje adwentowe. Rekolekcjonistą jest ks. Mariusz Frukacz – redaktor „Niedzieli”.
  3. Dzisiaj na zakończenie rekolekcji zapraszam na „Wieczór Adoracji” po Mszy Św. o godz. 16.00.
  4. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  5. Zapraszam na Msze Św. Roratnie codziennie o godz. 18.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież a także dorosłych. Zakończenie rorat w sobotę 22 grudnia.
  6. W najbliższy piątek zapraszam chętnych do strojenia kościoła na godz. 19.00.
  7. Można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Małe po 6zł. Z duże po 12 zł.
  8. Przedstawiciele parafii zanieśli do Waszych domów opłatki na stół wigilijny. Jestem wdzięczny za ofiary, które złożyliście z okazji przyjęcia poświęconych opłatków które zostaną przeznaczone na budowę ołtarza Św. Joanny Beretta Molla. Są jeszcze do zabrania opłatki w zakrystii, jeśli do któregoś domu nie trafili by przedstawiciele Parafii. Na Woli zebraliśmy 2582zł. I kwota ta została przeznaczona na spłatę długu za urządzenie otoczenia kościoła.
  9. Są do zabrania kalendarze parafialne na 2019r. Sugeruję ofiarę za kalendarz 5zł.
  10. Są wystawione kosze w kościołach i w sklepach na terenie parafii na dary dla bardziej potrzebujących.
  11. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie, może wesprzeć opłatę za paliwo ofiarą na tacę w kopercie.
  12. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Tęczowej – środkowa część i Lipowa. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni kolejne rodziny z ul. Czereśniowej i Wrzosowej. W okresie adwentu nie ozdabiamy ołtarza kwiatami.
  13. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  14. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  15. Spotkanie chóru w czwartek o godz. 19.00.
  16. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.