Ogłoszenia parafialne 27.IV.2014r.
II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. Po wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek na „ Fundusz Caritas”.
2. Dzisiaj też kanonizacja Jana XXIII i Jana Pawła II. Grupa przedstawicieli parafii uczestniczy w Uroczystości w Rzymie.
3. Od czwartku rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy Św. godz.. 18.00.
4. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o powołania o godz. 18.00.
5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00.
6. 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. jak w każdą niedzielę. O godz. 16.00 Msza Św. za Żywy Różaniec i procesja z figurą M.B. Fatimskiej wokół kościoła.
7. Za dwa tygodnie w niedzielę Dobrego Pasterza, 11 maja odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.00. Sumistą będzie ks. Marcin Święch – wikariusz par. Św. Jadwigi w Częstochowie.
8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Osiedlowej – od ul Jemiołowej i proszę następne rodziny z ul. Długiej – od strony DK1 od p. Kuroniów – o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
9. Dzieci niech zabierają ziarenka od p. Organistki.
10. Polecam tygodnik „Niedziela”.
11. Zapowiedzi przedślubne:
Jarosław Orliński, 1986r., kawaler, Stare Budy 25
Marta Osuchowska, 1987r., panna, Wierzchowisko ul. Długa 191
Zapowiedź 2

Ogłoszenia parafialne 4.V.2014r.
III Niedziela Wielkanocna

1. Za tydzień w niedzielę Dobrego Pasterza, 11 maja odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.00. Sumistą będzie ks. Marcin Święch – wikariusz par. Św. Jadwigi w Częstochowie. Bardzo proszę o przygotowanie uroczystości, procesji itd.
2. Od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
3. Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy Św. godz.. 18.00.
4. W najbliższy piątek nawiedzenie chorych.
5. Spotkanie kandydatów do Sakr. Bierzmowania we wtorek i w czwartek.
6. W tym tygodniu we wtorek Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba i w czwartek Uroczystość Św. Stanisława BM.
7. Zapraszam na spotkanie chóru w środę na godz. 19.00, na lekcje j. angielskiego w piątek o godz. 15.00, ministrantów w sobotę na 10.00 i scholkę na 11.00.
8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej i proszę następne rodziny z ul. Długiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
9. Dzieci niech zabierają ziarenka od p. Organistki.
10. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.