Ogłoszenia parafialne 19.II.2017r.

VII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary do puszek w ostatnią niedzielę na stowarzyszenie „Betel”. Zebrano 483,5zł.
  2. Dzisiaj przeżywamy spotkanie z naszym Arcypasterzem Abp Wacławem Depo – z okazji wizytacji parafii. Serdecznie witamy naszego Arcypasterza.
  3. Za tydzień w niedzielę będziemy gościli w naszej parafii s. Krystynę z zakonu ss. Adoratorek Krwi Chrystusa – z Kiedrzyna. Na każdej Mszy Św. siostra będzie nas zachęcała do kultu Krwi Chrystusa.
  4. W środę Święto Katedry Św. Piotra Ap., w czwartek wspomnienie Św. Polikarpa.
  5. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej – pp. Michalak, Szczypiór i Kaderzawek. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej – pp. Świącik, Żurek i Skirucha..
  6. Mamy ogrzewany kościół. Będę wdzięczny za ofiary w kopertach na ten cel.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  8. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  9. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 19.00.
  10. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00
  11. Zapraszam dzieci po ziarenka do zakrystii.

Comments are closed.