Ogłoszenia parafialne 19.XI.2017r.

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj odpust ku czci NMP Matki Miłosierdzia na Woli Hankowskiej o godz. 18.00.
  2. Za tydzień niedziela Chrystusa Króla. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość uzyskania odpustu.
  3. Jest kalendarz intencji mszalnych na przyszły rok. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, z ok. urodzin, imienin, rocznic ślubu itp.
  4. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowania NMP, w środę Św. Cecylii i w piątek Św. Andrzeja Dung – Lac. I Towarzyszy.
  5. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła na obecną niedzielę rodzinom mającym uroczystość ślubną.. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Lazurowej i Gwiezdnej
  6. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  7. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 18.00.
  8. Spotkanie Chóru w piątek o godz. 19.00.
  9. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  10. Zapraszam dzieci po ziarenka do zakrystii.

Comments are closed.