Ogłoszenia parafialne 25.I.2015r.
III Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać za bardzo miłe przyjęcie w czasie kolędy. Dziękuję za przygotowane całe rodziny, za cierpliwość, za ofiary. Jeśli w którejś rodzinie nie było kolędy, bardzo proszę o skontaktowanie się po Mszy św. lub telefonicznie, aby ustalić termin wizyty.
2. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy mogli obejrzeć jasełka w wykonaniu dzieci z przedszkola „Kotek Leon”
3. Za niecałe dwa tygodnie w I sobotę lutego bardzo proszę o przyjście wszystkich członków IV Róży Różańcowej p.w. Św. O. Pio, której przewodniczącą jest p. Irena Żurek w celu odnowienia kolejności tajemnic.
4. Zostały zakupione i zainstalowane lampy doświetlające tabernakulum i chrzcielnicę. Koszt 256zł. Zapłacone z Waszych ofiar składanych m.in. na tacę.
5. Mamy już nowe meble – docelowe – w kancelarii parafialnej. Koszt to 3000 zł. to z opłatków. Zostało jeszcze 3000zł. na dalsze prace z tych funduszy.
6. Planujemy pielgrzymkę do Włoch w celu nawiedzenia Całunu Turyńskiego. Termin – 14 – 22 maja. Cena 1950zł. i 90 euro. Programy są wystawione na stoliku pod chórem.
7. W poniedziałek wspomnienie Św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, we wtorek wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, w środę św. Tomasza z Akwinu i w sobotę św. Jana Bosko
8. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś życzy sobie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę ofiary w kopertach wrzucać na tacę.
9. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Tęczowej – środkowa część i Lipowej i proszę następne rodziny z ul. Czereśniowej, Wrzosowej i Akacjowej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
10. Dzieci zabierają ziarenka od Pani Organistki.
11. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.