Ogłoszenia parafialne 26.VII.2015r.
XVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Św. z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa.
2. I sobota miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
3. W sobotę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości Narodu Polskiego. Zachęcam do podjęcia abstynencji na ten czas.
4. Za tydzień w niedzielę można uzyskać odpust Porcjunkuli. Należy pobożnie nawiedzić kościół i odmówić Modlitwę Pańską i Wyznanie Wiaty i pozostałe warunki.
5. W tym tygodniu w środę wspomnienie Św. Marty, w piątek Św. Ignacego Lojoli i w sobotę Św. Alfonsa Marii Liguoriego.
6. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej i proszę rodziny z ul. Długiej, o przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę.
7. Polecam tygodnik „Niedziela”.
8. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.

Comments are closed.