Ogłoszenia parafialne 31.VIII.2014r.
XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po wszystkich Mszach Św., zbiórka do puszek na pomoc prześladowanym chrześcijanom w Iraku i na Bliskim Wschodzie.
2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza Św. na rozpoczęcie roku o godz. 8.00.
3. I czwartek miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo o powołania o godz. 18.00
4. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00
5. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami o godz. 18.00.
6. Przygotowujemy się do Święta Dziękczynienia w pierwszą niedzielę września (7 września). Rozpoczęcie Uroczystości planujemy o godz. 11.45 przy kapliczce, aby przejść do kościoła z procesją. Osoby które brały udział w Święcie Dziękczynienia i wszyscy, którzy identyfikują się z danymi stanami i zawodami niech czują się zaproszone i w tym roku.
7. Z okazji Święta Dziękczynienia planujemy zorganizowanie tradycyjnego festynu z loterią fantową. Proszę osoby, które brały udział w organizacji tej imprezy czuły się zaproszone do ponownego zaangażowania. Przedstawiciele Parafii zbierali fanty na loterię. Jeśli do kogoś nie dotarli, to można samemu przynieść do kościoła. Dochód z całej uroczystości będzie przeznaczony na potrzeby materialne naszej świątyni i na paczki dla dzieci z okazji wspomnienia Św. Mikołaja. Wśród atrakcji festynowych planowany jest występ znanego polskiego tenora z Opery Bytomskiej – Juliusza Ursyn – Niemcewicza, występy naszych parafian, m. In. Sopranistki p. Karoliny, koncert orkiestry z Mykanowa i inne. W loterii przewidziane są atrakcyjne nagrody np. komplet mebli wypoczynkowych – sofa i fotel, fotele, wózki dziecięce itd.
8. Bardzo proszę panie z parafii o upieczenie i dostarczenie na festyn ciast i innych wypieków.
9. W tym tygodniu poniedziałek wspomnienie bł. Bronisławy i w środę wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego
10. Zapraszam na spotkanie chóru w środę na godz. 19.00.
11. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinie …. i proszę następne rodziny z ul. Długiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
12. Polecam tygodnik „Niedziela”.
13. Podjęliśmy prace w zakrystii w Woli Hankowskiej – położenie płytek na podłodze. Bóg zapłać za ofiary na ten cel. Koszt 1098,36zł.

Comments are closed.