Ogłoszenia parafialne 23.VII.2017r.

XVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  2. Planujemy pielgrzymkę do Torunia w sobotę 19 sierpnia. W programie Sanktuarium Św. Jana Pawła II – Gwiazdy Nowej Ewangelizacji, WSKSiM, Radio Maryja, miejsce posługi O. Savio, stare miasto. Itp. Zapraszam do zapisywania się na wyjazd
  3. W tym roku wypada 20 rocznica powołania naszej parafii do istnienia. Główne uroczystości rocznicowe odbędą się w czasie Święta Dziękczynienia – 3 września. Honorowym gościem będzie ks. Abp Senior Stanisław Nowak, który powołał naszą parafię do istnienia. Podejmijmy przygotowania do tej Uroczystości.
  4. Jutro wspomnienie Św. Kingi, we wtorek Święto Św. Jakuba Apostoła, w środę wspomnienie Św. Joachima i Anny, w sobotę Św. Marty
  5. Bóg zapłać za wysprzątanie rodzinom z ul. Szkolnej – część górna kościoła na obecną niedzielę. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul Modrzewiowej i Poziomkowej.
  6. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  7. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  8. Zapowiedzi:

Łukasz Kiern, kawaler, 1991r., Wierzchowisko ul. Długa 71