Ogłoszenia parafialne 19.VIII.2018r.

XX Niedziela Zwykła

1. Przygotowujemy się do Święta Dziękczynienia które wypadnie w tym roku 2 września. Bardzo proszę przewidzieć swój udział w procesji dziękczynienia w której tradycyjnie biorą udział osoby różnych stanów i zawodów. Przygotowujemy też festyn z tej okazji i loterie fantową. Wkrótce przedstawiciele parafii trafią do Waszych domów z prośbą o dary na loterie fantową. Mogą to być jakieś przedmioty lub ofiary za które zakupimy fanty. Zapraszam wszystkich, którzy chcą wziąć udział w przygotowaniach do festynu na spotkanie organizacyjne w środę 22 sierpnia o godz. 19.00.
  2. Dziękuję za serdeczne przyjęcie pielgrzymów z Chojnic i Płocka.
  3. W przyszłą niedzielę 26 sierpnia wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  4. W czwartek 23 sierpnia idziemy pielgrzymką pieszą na Jasną Górę. Wychodzimy spod kościoła o godz. 15.30. Bardzo proszę o przygotowanie kierujących ruchem i innymi funkcjami.
  5. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie Św. Bernarda, we wtorek Św. Piusa X, w środę NMP Królowej i w piątek święto Św. Bartłomieja Apostoła
  6. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinie mającej uroczystość ślubną. Dziękuję za kwiaty. Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej pp. Czerniak, Przepiórka i Nabiałczyk.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.

Comments are closed.