Ogłoszenia parafialne 21.V.2017r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. Jutro po Mszy Św. ok. godz. 19.00 planujemy rozbiórkę grobu pańskiego.
  2. W sobotę o godz. 11.00 spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią Św.
  3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Za tydzień w naszej wspólnocie 22 dzieci po raz pierwszy przyjmą Jezusa Eucharystycznego. Uroczystość na Mszy Św. o godz. 12.00.
  5. W sobotę 3 czerwca planujemy pielgrzymkę do Leśniowa, Św. Anny i Gidel z okazji zakończenia białego tygodnia.
  6. Trwają Nabożeństwa Majowe. Codziennie nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 18.00 a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00. Na Woli pół godz. Przed Mszą Św. Zachęcam do udziału szczególnie dzieci i młodzież.
  7. W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych i w piątek św. Filipa Nereusza.
  8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom … . Za tydzień bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej.
  9. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  10. Zapraszam dzieci po ziarenka do zakrystii.
  11. Spotkanie Grupy Adoracyjnej w środę o godz. 19.00
  12. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00
  13. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  14. Mamy nowego biskupa pomocniczego. Został Nim proboszcz parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu ks. Prał. Andrzej Przybylski. Pomódlmy się w intencji Jego posługi.

Comments are closed.