Ogłoszenia parafialne 29.III.2015r.
Niedziela Palmowa

1. Bóg zapłać za liczny udział w rekolekcjach wielkopostnych.
2. Dzisiaj Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy Św. poświęcenie palm. Początek procesji od krzyża misyjnego przed Mszą Św. o godz. 12.00.
3. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 1530. Na Woli przed Mszą św. o godz. 1000.
4. We wtorek na godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej zapraszam wszystkich, którzy zechcą przyczynić się do zbudowania Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
5. W tym tygodniu Wielki Czwartek. Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy i śpiew Gorzkich Żali następnie adoracja do godz. 22.00.
6. W Wielki Piątek dzień śmierci Jezusa. Post ścisły. Droga Krzyżowa o godz. 15.00, następnie adoracja do godz. 18.00 i Liturgia Wielkiego Piątku i adoracja Krzyża. W czasie adoracji Krzyża składamy ofiary na obiekty sakralne w Ziemi Świętej. Po Liturgii adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.00.
7. Z okazji I piątku miesiąca należy przyjąć Komunię Świętą.
8. Wielka Sobota. Poświęcenie pokarmów w Wierzchowisku o godz. 9.00 , 12.00 i 13.00, w Woli Hankowskiej w kościele o godz. 10.30. Dzieci przynoszą do Grobu Pańskiego skarbonki jałmużny wielkopostnej. W trakcie poświęcenia będzie można złożyć ofiary na ogrzewanie kościoła. Liturgia Wielkiej Soboty o godz. 18.00. Przynosimy świece na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.00. Zachęcam do udziału w największych misteriach chrześcijańskich.
9. Niedzielę Wielkanocną rozpoczynamy udziałem w Rezurekcji o godz. 600. później spożywamy śniadanie wielkanocne w gronie rodzinnym.
10. Bóg zapłać za ofiary przy krzyżu na kwiaty do Grobu Pańskiego.
11. Są do kupienia paschaliki „ Caritas” w cenie 5 zł. Wykorzystujemy je w Wielką Sobotę i przy śniadaniu wielkanocnym.
12. Zostały rozmieszczone kosze w kościele i sklepach do których będziemy mogli składać produkty z okazji jałmużny wielkopostnej.
13. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Ogrodowej i Leszczynowej i Akacjowej i proszę następne rodziny z ul. Połanieckiej, Krótkiej, Kasztanowej i Br. Alberta – od ul. Długiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
14. Dzieci zabierają ziarenka od Pani Organistki.
15. Polecam tygodnik „Niedziela”.
16. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.
17. Zapowiedzi:
Marcin Zyskowski, 1987r., kawaler, Wola Hankowska ul. Akacjowa 10